Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés Könyvjelző

Junior építési projektvezető Központi Irodaházba

ZB

Munkavégzés helye

Központi irodaház {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség
Ingatlan

Referencia

404607

Összegzés

A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország közel 20 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, éppen ezért nem csak szavakban ismerjük el a munkavállalók eredményességét, hanem versenyképes béreket és juttatásokat  is kínálunk.

A Te jövőd. A Mi jövőnk.

Feladataid

  • építési és átépítési projektek koordinálása és ellenőrzése
  • kivitelezési, tervezési feladatok előkészítése, megrendelése és ellenőrzése
  • minőségi előírások biztosítása, költségkeret megtervezése
  • pályáztatások, szerződéskötések, teljesítések ellenőrzése
  • rendszeres kapcsolattartás a tervezőkkel, kivitelezőkkel, szakértőkkel és beszállítókkal
  • elemzések, kalkulációk és prezentációk készítése

Profilod

  • felsőfokú mérnöki végzettség (építészmérnök / építőmérnök előnyben részesített a magasépítési területen szerzett végzettség / épületgépészmérnök)
  • ArchiCAD és/ vagy AutoCAD ismerete
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • minimum 5 év releváns előkészítésben és / vagy kivitelezésben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office-alkalmazások felhasználói szintű ismerete (kiváltképp Excel, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiváló kommunikáció
  • önálló és proaktív munkavégzés

Amit kínálunk

  • céges autó
  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • a munkavégzéshez modern, kiváló minőségű IT eszközöket biztosítunk
  • home office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok