Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés Könyvjelző

Hozd ki a nyaradból a legtöbbet!

Szezon_hero

Csatlakozz hozzánk a nyári szezonra!

Hol máshol legjobb tölteni a nyári időszakot, mint a víz közelben?! Te is szeretnél munka után csobbanhatnál egyet a Balatonba, vagy akár a Velencei tóba?!

Akkor itt a lehetőség, hogy jelentkezz a nyári szezonos munkalehetőségeinkre és ezáltal Te is a Lidl csapat tagjává válj! Ráadásul kiemelt bérezés mellett még szállást is biztosítunk neked!

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Nyári szezon időtartama

A nyári szezonos munkalehetőségeink 2024. április 1. és 2024. augusztus 31. közötti időszakra vonatkoznak.

Szezonos üzleteink

Válaszd ki, hogy melyik szezonos üzletünkben szeretnél nyáron dolgozni!

Tekintsd meg üzleteink listáját!

balaton3

Feladataid

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása
  • árukészlet feltöltése, áru rendezése, üzlet takarítása, pékáru sütése
  • gyors, precíz pénztármunka
  • áru forgatása és minőség ellenőrzése
  • leltár lebonyolításában való közreműködés

Profilod

  • középfokú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat előny
  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalása
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
  • vásárlóközpontú hozzáállás
  • precizitás, pontosság, gyorsaság, megbízhatóság és barátságosság

Amit kínálunk

  • évenkénti garantált béremelés
  • bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • teljes- és rész munkaidős pozíciók
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km
  • *részmunkaidős pozíciók esetén a bruttó jövedelem időarányosan alakul, a bruttó jövedelem magában foglalja az alapbért, pótlékokat, arra való jogosultság esetén a Lidl kártyára kapott összeget

Elindult a jelentkezés! Az alábbi linken keresztül meg tudod tekinteni a nyitott munkalehetőségeket szezonos üzleiteinkben.