Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés Könyvjelző

Raktári csoportvezető

Raktaros_2023

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség
Raktár

A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország több, mint 18 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és a tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, melynek keretében 2023-ban további 4,4 milliárd forintot fordítunk bértömegnövekedésre.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • 25-50 fős csapat irányítása és motiválása
  • leltárbiztonsági folyamatok betartatása és betartatása, leltárfelelősség
  • vállalati alapelvek és HACCP előírások betartása
  • folyamatok fejlesztése és optimalizálása
  • mutatószámok nyomon követése
  • munkatervek elkészítése, a hatályos törvények és szabályozások figyelembevételével
  • munkatársak kiválasztása, a személyzet betanítása és továbbképzése

Profilod

  • középfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat raktározás és komissiózás területén
  • targoncás jogosítvány megléte előny, de nem feltétel
  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalása
  • jó kommunikációs készség
  • nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség
  • vezetői készség

Amit kínálunk

  • teljes- és részmunkaidős pozíciók
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km

0 nyitott pozíció!