Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés Könyvjelző

Junior Data Scientist

Competence Center Hero

Munkavégzés helye

Központi irodaház {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség
Competence Center

Referencia

358385

Összegzés

Nemrég végeztél a tanulmányaiddal és munkát keresel? Van már valamennyi tapasztalatod, de váltanál? Válassz minket! Ha data science, business analytics területen tanultál, vagy bármilyen olyan területen végeztél, ahol kiemelt fontosságú volt a statisztika, adatelemzés és ismered a python nyelvet, jelentkezz!

Mi külföldi üzleti elemzőket támogatunk összetett adattermékek fejlesztésével, mellette olyan izgalmas elemzési és döntési témákat keresünk, amiknek jelentős üzleti haszna van. Mindehhez pedig big data pipeline-t építünk az adattermékeink kiszolgálására.

Feladataid

  • érdekes üzleti problémákat kell keresned, ehhez folyamatosan kapcsolatot kell tartanod külföldi üzleti elemzőkkel
  • adatterméket kell fejlesztened, hogy egy más országban lévő operatív szervezetet támogass vele
  • adattermékedet minőségi ellenőrzés után operációba kell helyezned
  • tovább kell fejlesztened az adattermékedet

Profilod

  • frissen fejezted be a tanulmányaidat, vagy rövid ideje dolgozol
  • data science, business analytics irányultságú ismeretekkel és / vagy statisztika tudással, érdeklődéssel rendelkezel
  • python tudással rendelkezel
  • beszélsz angolul legalább középszinten
  • önállóan dolgozol, precíz és proaktív vagy, jó priorizálási képességekkel rendelkezel

Amit kínálunk

  • adattermékeid ténylegesen kikerülnek éles operációba
  • legmodernebb technológiákat megtanulhatod nálunk és folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
  • tanulhatsz és fejlődhetsz nálunk, nem szükséges hosszabb szakmai tapasztalat
  • ha alkalmas vagy rá, gyorsan előreléphetsz
  • továbbfejlődés ML engineering irányba vagy data scientist irányba
  • flexibilis munkakörnyezet
  • kimagasló kezdő fizetés
  • Lidl kártya juttatás, melynek összege a Lidl üzleteiben levásárolható
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag