Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés Könyvjelző

Ferenc - Értékesítési osztályvezető

Központi értékesítés_hero

Mióta dolgozol a Lidl-nél?

2010 óta dolgozom a Lidl-nél. Területi értékesítési vezetőként kezdtem a székesfehérvári logisztikai központ területén, ahol később projektekért és oktatásokért is feleltem. Egy csereprogramnak köszönhetően 13 hónapot töltöttem Németországban, ahol nyelvtanulás mellett szintén területi értékesítési vezetőként dolgoztam. Jelenleg több, mint 3 éve erősítem a központi értékesítési osztály csapatát.

Milyen feladatokat látsz el?

Jelenleg projektek vezetésével, utókövetésével, kimutatások készítésével foglalkozom. Az értékesítés területén, akár egy rendszer bevezetése során, akár egy folyamat kialakítása során mindig "madár távlat"-ból is figyelni kell a hatásokat, hogy a végeredmény a lehető legjobb legyen és segíthessük az üzleteinkben dolgozó kollégáink munkáját. Ez sok egyeztetést kíván országon belül és az anyavállalatnál dolgozó kollégáinkkal.

Milyen területeken fejlődtél, mióta betöltöd a pozíciódat?

Akár területi értékesítési vezetőként, akár projektvezetőként sok olyan tapasztalatot szereztem, melyeknek a magánéletben is hasznát veszem.