Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés Könyvjelző

2. Üzletvezető - helyettes

ÜV és ÜVH

Végzettségi szint

Középfokú végzettség
Üzlet

A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország több, mint 18 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és a tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, melynek keretében 2023-ban további 4,4 milliárd forintot fordítunk bértömegnövekedésre.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • az áruház zavartalan működésének biztosítása a vásárlói elégedettség érdekében
  • közreműködés a munkavállalók betanításában, oktatásában
  • folyamatok és feladatok delegálása és azok megvalósításának ellenőrzése
  • jogszabályok, vállalati és vezetési alapelvek betartása és betartatása
  • részvétel a bolti folyamatok optimalizálásában
  • árurendelés, optimális árugazdálkodás és folyamatos minőség-ellenőrzés
  • napzárás, kasszák elszámolása a műszakok végeztével
  • árváltozások követése és leírás (selejt) rögzítése
  • vásárlói kérések és reklamációk feldolgozása
  • a leltár előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés
  • árukészlet feltöltése, áru rendezése, üzlet takarítása, pékáru sütése
  • gyors, precíz pénztármunka

Profilod

  • középfokú végzettség
  • élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat (vezetői tapasztalat előnyt jelent)
  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalása
  • jó kommunikációs készség
  • analitikus készség, az összefüggések felismerésének és az információk, számadatok értelmezésének képessége
  • vásárlóközpontú hozzáállás
  • nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség
  • precizitás, pontosság, gyorsaság és barátságosság

Amit kínálunk

  • teljes- és részmunkaidős pozíciók
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km

A Lidl számokban

Verkauf-Basilikum-1zu1

18 éves a vállalatunk

Igazi sikertörténet

közel 200 üzlet

Folyamatosan fejlődünk és bővülünk

23 nyitott pozíció!

Hol dolgoznál?

Találd meg a számodra legérdekesebb pozíciót!

Kiválasztási folyamat a Lidl-nél

1. Hogyan tudsz jelentkezni hozzánk?

A Lidl aktuálisan nyitott pozícióiról a www.jobs.lidl.hu oldalon minden fontos és érdekes információt megtalálsz. Ha valamely hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet és el tudod képzelni magad a csapatunkban, ne habozz! Add be hozzánk a pályázatod!

2. Miért fontos az online kérdőív?

Jelentkezésedkor egy online kérdőív formájában felteszünk Neked néhány kérdést. Válaszaidból szeretnénk megtudni, hogy mennyire passzol hozzád az adott pozíció.

3. Hogyan kapsz visszaigazolást?

Miután beadtad a jelentkezésed és minden csatolmányként küldött dokumentum sikeresen beérkezett hozzánk, küldünk számodra egy visszaigazoló e-mailt. Pályázatod a Toborzás - kiválasztási csapatunkhoz fut be, kollégáink visszajelzésére napokon belül számíthatsz.

4. Miért hívunk fel telefonon?

A személyes találkozó előtt szeretnénk egyeztetni Veled telefonon is a munkakörrel kapcsolatban. Lehetőséget biztosítunk arra, hogy feltehesd a kérdéseidet és mi is szeretnénk egy első benyomást kapni a személyiségedről.

5. Mire számíthatsz a személyes találkozó alkalmával?

Miután kollégánk egyeztett Veled egy alkalmas időpontot, szeretettel várunk téged egy személyes találkozóra, hogy közelebbről is megismerhessük egymást és átfogó képet kaphass a feladatokról.

6. Mit takar a látogatói nap?

A látogatói nap során megismerheted a napi feladatokat, illetve kérdezhetsz kollégáinktól is. Remek lehetőség ez a számodra, hiszen visszaigazolást kaphatsz arról, hogy ez a pozíció valóban a legmegfelelőbb a számodra.

7. Belépés

A kiválasztási folyamatot követően a szerződéskötés következik. A munkába állás feltétele emellett egy orvosi alkalmassági vizsgálat, illetve a későbbiekben szükséges lesz a munka- és tűzvédelmi oktatásokon való részvétel. Ezekután köszöntünk Téged csapatunkban és kezdődhet a betanulásod!