Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés
Könyvjelző

Álláskeresés

Találd meg számodra tökéletes munkakört.

Tovább a nyitott pozíciókhoz
raktardani

Zöldség-gyümölcs minőségellenőr és műszakvezető - Ecser (8 órás munkaidő)

Több, mint 17 éve Magyarországon, több, mint 7500 munkavállaló. Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető –multinacionális vállalatánál. 2021 márciusától a Lidl közel 7,2 milliárd forintot fordít bértömeg növelésre az előző évihez képest.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • a tehergépkocsi-vezetők irányítása a bejövő áruk szortírozására vonatkozólag
  • a termékek minőségi és mennyiségi átvétele, hőmérsékletek ellenőrzése
  • a termékek csomagolásán lévő termékazonosítók előírás szerinti ellenőrzése
  • az átvételi dokumentáció vezetése, mennyiségek rögzítése a rendszerben
  • készletek kezelése, leltárakban való részvétel
  • a komissiózás vezetése (pl. műszakvezetés, megrendelések kiosztása, priorizálás)
  • a raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • munkavégzés hűtött (0-14°C) területen
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Profilod

  • megbízhatóság és pontosság
  • nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség
  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, nappali, éjszakai és hétvégi műszak vállalása
  • szakmai tapasztalat zöldség-gyümölcs, raktározási területen előnyt jelent, de nem elvárás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

Amit kínálunk

  • a munkakörben három év után elérhető bruttó munkabér 8 órás munkaidő esetén 514.000 Ft*
  • teljes- és részmunkaidős pozíciók**
  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • 18 órától a műszakpótlék a törvényileg előírt 30% helyett 50%, vasárnapi pótlék 50%, ünnepnapi pótlék 100%
  • perc alapú munkaidő elszámolás
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének a 100%-os térítése, a 86%-a helyett
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • csapatépítő programok
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál

*8 órás munkaidő esetén a bruttó munkabérből 25.174 Ft nettó rész Lidl kártya formájában kerül elszámolásra, ez utóbbi azonban a belépés és a kilépés hónapjában nem jár

**részmunkaidős pozíciók esetén a bruttó munkabér és Lidl kártya összege arányos a teljes munkaidős pozícióval

Munkavégzés helye

Logisztikai Központ Ecser {amount} km távolságra
Ipari Park
2233 Ecser

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Végzettséget nem igényel

Referencia

HU-020638

A Lidl számokban

Verkauf-Basilikum-1zu1

17 éves a vállalatunk

Igazi sikertörténet

közel 200 üzlet

Folyamatosan fejlődünk és bővülünk