Értékünk a kollégánk.
Bejelentkezés
Könyvjelző

Álláskeresés

Találd meg számodra tökéletes munkakört.

Tovább a nyitott pozíciókhoz
adri

Területi értékesítési vezető (Közép - és Dél - Magyarország)

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • 8-14 hónapos magyarországi betanulás keretében megismered értékesítési stratégiánkat, elsajátítod a munkakör betöltéséhez szükséges ismereteket
  • a betanulást követően 4-6 üzletből álló terület vezetése, ahol 100-160 kolléga irányításáért felelsz
  • aktív részvétel a munkatársak toborzásában, kiválasztásában és szerződéskötés folyamatában
  • a személyzet fejlesztésének és továbbképzésének támogatása
  • a forgalom, valamint a munkaerő felelősségteljes tervezése
  • egységes üzleti koncepciónk maradéktalan megvalósítása
  • mutatószámok tervezésében, nyomon követésében és ellenőrzésében való részvétel
  • átalakítások és új üzletek zavartalan megnyitásának előkészítése és lebonyolítása

Profilod

  • országos mobilitás vállalása
  • sikeresen lezárt főiskolai/egyetemi tanulmányok (gazdasági vagy kereskedelmi szakirány előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képesség
  • magas szociális kompetencia, jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • átlagon felüli elhivatottság
  • német/angol nyelvismeret (legalább középfokú szint)
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • legalább 1 év vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • a munkakörben három év után elérhető bruttó munkabér 1.187.000 Ft*
  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető –multinacionális vállalatánál
  • céges autó korlátlan magyarországi használattal
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések

*a bruttó munkabérből 25.174 Ft nettó rész Lidl kártya formájában kerül elszámolásra, ez utóbbi azonban a belépés és a kilépés hónapjában nem jár

Logisztikai Központ Szigetszentmiklós {amount} km távolságra
Leshegy utca 32.
2310 Szigetszentmiklós

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

Referencia

HU-020464