Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés

Tax consultant

marketing

Munkavégzés helye

Központi Irodaház Budapest {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

Pénzügy, Számvitel és Controlling

Referencia

HU-022416

Több, mint 17 éve Magyarországon, több, mint 8500 munkavállaló. Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál. 2022 márciusától a Lidl 4 milliárd forintot fordít bértömegnövekedésre.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • napi operatív adózási feladatokban való közreműködés, minden adónemre kiterjedően
  • havi és éves számviteli zárások adózást érintő feladatainak ellátása
  • kapcsolattartás az állami és önkormányzati adóhatóságokkal
  • társosztályok adószakmai támogatása, akár külsős adótanácsadó céggel közösen
  • projektekben az adózási szempontok képviselete
  • adóváltozások figyelemmel kísérése és az új jogszabályok implementálása
  • jogértelmezési egyeztetések lefolytatása szakmai szervezetekkel, hatóságokkal, állásfoglaláskérések,
  • a nemzetközi kérdésekben szakmai egyeztetések lefolytatása a külföldi anyavállalati kollégákkal
  • részvétel az adóhatósági ellenőrzésekben
  • junior tanácsadók ellenőrzése

Profilod

  • gazdasági vagy pénzügyi-számviteli felsőfokú végzettség
  • adótanácsadói tapasztalat
  • tárgyalóképes szakmai angol és/vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • gyors és precíz munkavégzés
  • logikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igénye
  • csapatjátékos

Előnyt jelentenek:

  • nemzetközi hátterű tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat
  • több adónem ismerete, komplex szemléletmód
  • adótanácsadó oklevél

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • a kormányrendelet előírása esetén közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 86%-a helyett 100% térítése
  • a munkavégzéshez minimum 500 000 Ft értékben biztosítunk IT eszközöket
  • home office lehetőség
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából az idei évben
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok