Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés Könyvjelző

Régiós HR vezető

ügyfszgero

Munkavégzés helye

Központi irodaház {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség
HR

Referencia

397223

Összegzés

A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország közel 20 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, éppen ezért nem csak szavakban ismerjük el a munkavállalók eredményességét, hanem versenyképes béreket és juttatásokat  is kínálunk.

A Te jövőd. A Mi jövőnk.

Feladataid

  •     a személyügyi terület szakmai és személyi vezetése a logisztikai központ területén
  •     célok egyeztetése és kitűzése, feladatok delegálása a munkatársak számára
  •     munkatársak célzott, szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  •     a logisztikai központ működési területén HR-stratégia, HR-folyamatok betartását biztosító intézkedések kidolgozása és végrehajtása
  •     a régiós értékesítés/logisztika/ingatlan/árugazdálkodás terület vezetőinek támogatása
  •     HR-adminisztrációs folyamatok végrehajtásának biztosítása
  •     az erőforrás-, személyzet- és költségtervezés irányítása a logisztikai központ működési területén
  •     a logisztikai központ személyügyi mutatószámainak nyomon követése/elemzése, és a megfelelő intézkedések kidolgozása
  •     személyügyi vonatkozású rendezvények kezdeményezése és moderálása a logisztikai központban
  •     a személyügyi marketingkoncepciók megvalósításáért való felelősségvállalás
  •     a betanulások és oktatások megvalósításának felügyelete a logisztikai központ minden területén
  •     a belső, minőségi továbbképzésért és oktatásért való felelősségvállalás
  •     munkavállalók megtartására irányuló intézkedések kidolgozása és végrehajtása
  •     jogi ügyek figyelemmel kísérése munkajogi vonatkozásában
  •     a HR compliance-re irányuló tudatosság megteremtése és erősítése

Profilod

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat és minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • középfokú német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • precizitás, pontosság, prioritások kezelése
  • jó kommunikációs, problémamegoldó- és szervezői készségek
  • döntési képesség és prioritások megfelelő kezelése
  • kezdeményezőkészség és rugalmas gondolkodásmód
  • magabiztos MS Office (PowerPoint, Word, Excel) ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • a munkavégzéshez modern, kiváló minőségű IT eszközöket biztosítunk
  • home office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • céges autó korlátlan magyarországi használattal
  • bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok