Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés
Könyvjelző

Álláskeresés

Találd meg számodra tökéletes munkakört.

Tovább a nyitott pozíciókhoz
ügyfszgero

Projektvezető - Dolgozói elégedettség (Leadership and Culture)

Több, mint 17 éve Magyarországon, több, mint 7500 munkavállaló. Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető –multinacionális vállalatánál. 2021 márciusától a Lidl közel 7,2 milliárd forintot fordít bértömeg növelésre az előző évihez képest.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • munkavállalói elkötelezettséget növelő projektek vezetése
  • munkavállalói elkötelezettséget támogató csapat, és a területen lévő napi operatív feladatok koordinálása
  • fluktuációt csökkentő programok, koncepciók kidolgozása
  • országos elégedettségi felmérések előkészítése, lebonyolítása, utókövetése
  • utánpótlásprogramok, onboarding folyamat támogatása
  • gyakornoki program fejlesztése
  • munkavállalói rendezvények, programok szervezése, támogatása
  • vállalati egészségprogram koordinálása
  • adminisztratív és ad-hoc jellegű feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás társosztályokkal és a németországi központtal

Profilod

  • felsőfokú végzettség (gazdasági, pszichológiai vagy HR területen)
  • minimum 3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú német nyelvismeret szóban és írásban, középfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office kezelés (kiváltképp Excel)
  • analitikus gondolkodásmód
  • prioritások kezelése, multitasking
  • strukturált, önálló munkavégzés
  • szociális véna, magas szintű kommunikációs készség
  • dinamikus személyiség

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető –multinacionális vállalatánál
  • a közösségi közlekedéssel történő munkába járás költségeihez való hozzájárulás fizetése, a kormányrendelet szerinti 86% helyett 100%-os mértékben
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • fiatalos csapatban való munka
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések

Munkavégzés helye

Központi Irodaház Budapest {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

Referencia

HU-021123