Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés
Könyvjelző

Álláskeresés

Találd meg számodra tökéletes munkakört.

Tovább a nyitott pozíciókhoz
marketing

Pénzügyi munkatárs

Több, mint 17 éve Magyarországon, több, mint 7500 munkavállaló. Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető –multinacionális vállalatánál. 2021 márciusától a Lidl közel 7,2 milliárd forintot fordít bértömeg növelésre az előző évihez képest.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • a mindenkori likviditás biztosításában és a kifizetések pontos és hatékony teljesítésében való közreműködés
  • a fizetési módokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • részvétel a likviditási terv elkészítésében
  • rendszeres riportok készítése, valamint ezek alapján a pénzügyi folyamatokat érintő tényleges teljesülések monitoringja
  • a havi és éves zárások kapcsán a pénzügyet érintő feladatok elvégzése
  • az új hitelszerződések kitárgyalásában és a meglévő hitelszerződésekből eredő kötelezettségek teljesítésében való közreműködés
  • magyarországi és csoportszintű fejlesztési projektekben való közreműködés

Profilod

  • felsőfokú gazdasági végzettség (számvitel szakirány előnyt jelent)
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat, de agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • megbízható német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • gyors felfogóképesség, analitikus gondolkodás
  • proaktivitás és önálló, strukturált munkavégzés
  • precizitás és prioritások kezelése
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető –multinacionális vállalatánál
  • a közösségi közlekedéssel történő munkába járás költségeihez való hozzájárulás fizetése, a kormányrendelet szerinti 86% helyett 100%-os mértékben
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések

Munkavégzés helye

Központi Irodaház Budapest {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

Referencia

HU-020855