Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés

IT infrastruktúra projektvezető

Központi értékesítés_hero

Munkavégzés helye

Központi Irodaház Budapest {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

IT

Referencia

HU-022531

Több, mint 17 éve Magyarországon, több, mint 8500 munkavállaló. Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál. 2022 márciusától a Lidl 4 milliárd forintot fordít bértömegnövekedésre.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • IT infrastruktúra projektek szervezése, vezetése
    pl. irodaépület, illetve logisztikai központ IT infrastruktúra modernizálás, valamint új telephelyek infrastruktúrájának tervezése, kialakítása szigorú anyavállalati standardok alapján
  • kivitelezés helyszíni felügyelete, szakági egyeztetéseken való részvétel, szoros együttműködés az építészeti osztállyal
  • esetenként a telepítések aktív támogatása
  • dinamikusan változó igényekre való megoldások kidolgozása
  • kapcsolattartás belső üzleti megrendelőkkel és külső partnerekkel
  • részvétel az IT infrastruktúra üzemeltetésében
  • együttműködés a több mint 4000 fős nemzetközi IT szakértői csapattal
  • nemzetközi workshopokon való részvétel
  • besegítés az összetettebb L2-es hibák feltérképezésében

Profilod

  • sikeresen lezárt felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • IT infrastruktúra területen szerzett min. 2 év tapasztalat
  • jó szervezőkészség, önállóság és határozottság
  • projektmenedzsmentben és/vagy létesítmények elektromos és gépészeti terveinek alapszintű értelmezésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • IT infrastruktúra alapelemeinek (hálózati eszközök, szerverek stb.) legalább alap szintű ismerete
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • folyamat- és rendszerszemlélet
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • flexibilitás, terhelhetőség
  • csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • a kormányrendelet előírása esetén közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 86%-a helyett 100% térítése
  • a munkavégzéshez modern, kiváló minőségű IT eszközöket biztosítunk
  • home office lehetőség
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából az idei évben
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok