Értékünk a kollégánk.
Álláskeresés Bejelentkezés

Facility Management – Ingatlankezelési specialista

építész_hero

Munkavégzés helye

Központi Irodaház Budapest {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

Építészet, expanzió és ingatlan

Referencia

HU-022425

Több, mint 17 éve Magyarországon, több, mint 8500 munkavállaló. Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál. 2022 márciusától a Lidl 4 milliárd forintot fordít bértömegnövekedésre.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • a szakterülethez kapcsolódó projektek lebonyolítása
  • költségtervek készítése, költség nyomonkövetés és optimalizálás
  • elemzések, kimutatások és intézkedési tervek készítése
  • az ingatlankezeléssel foglalkozó osztály támogatása
  • nemzetközi központtal, valamint a regionális FM irodákkal, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • megrendelések, pályáztatások előkészítése
  • ingatlankezeléssel, üzemeltetéssel kapcsolatos szerződések előkészítése

Profilod

  • épületüzemeltetés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • MS Office-ismeretek (különösképpen Excel)
  • tárgyalóképes német, vagy angol nyelvismeret
  • proaktivitás és kezdeményezőkészség
  • megbízható és felelősségteljes személyiség
  • önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való képesség
  • elemzőképesség, analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • a kormányrendelet előírása esetén közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 86%-a helyett 100% térítése
  • a munkavégzéshez minimum 500 000 Ft értékben biztosítunk IT eszközöket
  • home office lehetőség
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából az idei évben
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok