Értékünk a kollégánk.
Bejelentkezés Bejelentkezés Könyvjelző
Könyvjelző

Álláskeresés

Találd meg számodra tökéletes munkakört.

Tovább a nyitott pozíciókhoz
ügyfszgero

Diszponens – Készletgazda (szortiment felelős)

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • a szükséges árumennyiség biztosítása a bolti rendelésekhez
  • az árukészlet optimalizálása a hiánycikkek és a túlkészlet elkerülésével
  • a szállítókat érintő határidők és mennyiségi előírások betartásának ellenőrzése
  • az árubeérkezési különbségek rendszeres ellenőrzése
  • a frissességellenőrzés biztosítása a raktárban
  • kapcsolattartás a szállítókkal és a szállítmányozókkal, különös tekintettel szállítási nehézségek és problémák esetén, illetve jelentési kötelezettség a központi árugazdálkodási osztálynak minden releváns eltérésről
  • kommunikáció a társosztályokkal, pl. értékesítés és raktár

Profilod

  • legalább 2 év készletgazdálkodással/árurendeléssel kapcsolatos szakmai tapasztalat vagy felsőfokú végzettség
  • középfokú német vagy angol nyelvismeret, mindkét nyelv ismerete előnyt jelent
  • megbízhatóság, pontosság és minőségtudatosság
  • képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre
  • teljesítményorientált munkavégzés
  • országos mobilitás a betanulás során, a jelenleg működő raktárainkban: Hejőkürt, Szigetszentmiklós, Székesfehérvár

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • perc alapú munkaidő elszámolás
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program

Munkavégzés helye

Logisztikai Központ Ecser {amount} km távolságra
Ipari Park
2233 Ecser

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

Referencia

HU-019391