Értékünk a kollégánk.
Bejelentkezés
Könyvjelző

Álláskeresés

Találd meg számodra tökéletes munkakört.

Tovább a nyitott pozíciókhoz
revízió

Belső ellenőrzési projektvezető

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • belső ellenőrzések előkészítése, lebonyolítása és utólagos kiértékelése
  • az ellenőrző programok, folyamatleírások kifejlesztése / továbbfejlesztése, a vizsgálati módszerek fejlesztése
  • kezelési vagy optimalizálási javaslatok megfogalmazása a menedzsment felé
  • intézkedések megvalósításának nyomon követése
  • Key User feladatok ellátása, audit szoftverek kezelése
  • szakmai szövegek németről magyarra történő fordítása
  • kapcsolattartás a németországi központtal és más Lidl országokkal

Profilod

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • minimum 3-4 év releváns szakmai tapasztalat jogi, gazdasági vagy kereskedelmi területen
  • belső ellenőrzési, vagy ehhez hasonló szakirányú képzettség/tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office programok magas szintű ismerete (kiváltképp Excel)
  • precizitás, pontosság, prioritások kezelése
  • kiváló kommunikációs készség
  • problémamegoldó- és szervezői készség, agilis személyiség
  • analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető –multinacionális vállalatánál
  • céges autó korlátlan magyarországi használattal
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések

Munkavégzés helye

Központi Irodaház Budapest {amount} km távolságra
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

Referencia

HU-020171