Értékünk a kollégánk.
Bejelentkezés Bejelentkezés Könyvjelző
Könyvjelző

Álláskeresés

Találd meg számodra tökéletes munkakört.

Tovább a nyitott pozíciókhoz
építészet

Áruház karbantartási projektmérnök - Szigetszentmiklós (8 órás munkavégzés)

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

• az épületek megfelelő állapotának és az egyes berendezések működésének biztosítása
• a szerződött karbantartó cégekkel való folyamatos együttműködés és kommunikáció
• megrendelések, pályáztatások lebonyolítása
• vállalkozói szerződések előkészítése, megkötése, teljesítések ellenőrzése
• tervdokumentációk kezelése, szerkesztése
• a szakterülethez kapcsolódó kisebb projektek lebonyolítása

Profilod

• karbantartási, épület üzemeltetési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• sikeresen lezárt műszaki főiskolai/egyetemi tanulmányok (előnyt jelent: építész-, építő-, villamos-, vagy gépészmérnöki végzettség)
• AutoCAD, vagy ArchiCAD ismeretek
• magas szintű MS Office-ismeretek
• proaktivitás és kezdeményezőkészség
• elemző képesség, analitikus gondolkodás
• dinamikus és lendületes munkatempó
• megbízható és felelősségteljes személyiség
• önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való képesség
• nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • céges autó korlátlan magyarországi használattal
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program

Logisztikai Központ Szigetszentmiklós {amount} km távolságra
Leshegy utca 32.
2310 Szigetszentmiklós

Szerződés típusa

Teljes munkaidő

Végzettségi szint

Felsőfokú végzettség

Referencia

HU-019511