Válaszd a Lidl-t

Állásajánlatok

Város vagy irányítószám nem található

  Aktuális állásajánlatok » Minden állásajánlat Állások

kl

"Szeretem, hogy
mindennap új
kihívások várnak."

Tamás, Junior beszerző

Junior beszerző

A program célja, hogy megtaláljuk a jövő beszerzőit. A 12 hónapos, strukturált betanulás keretein belül lehetőséged nyílik a beszerzés mellett a társosztályok, az értékesítés és a logisztika munkafolyamatainak megismerésére.

Amit elvárunk

  • lezárt felsőoktatási tanulmányok, lehetőség szerint gazdasági szakirányon
  • felsőfokú német nyelvtudás és angol nyelvismeret
  • max. 1-2 év munkatapasztalat

Feladatok

  • a piaci trendek vizsgálata
  • kereskedelmi feltételek tárgyalása
  • beszállítói szerződések kötése
  • beszerző támogatása márka piaci bevezetésének koordinálásában (együttműködve a társosztályokkal)
  • értékesítési eredmények, mutatószámok figyelemmel kísérése
  • termékkóstolás

Amit kínálunk

  • a betanulást követően izgalmas munkakör vár rád a beszerzés csapatában
  • fiatalos, kreatív csapatot
  • nemzetközi karrierlehetőséget a Lidl 27 országában
  •  több hónapos betanulást cégünk legjobb szakembereitől
  •  munkalehetőséget egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezetben
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatását
  • étkezési jegyet és Erzsébet-utalványt (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomagot

Munkavégzés helye

Az ország egész területén.

Részletek

Jelenleg nincs aktuális nyitott pozícióink.

Kérjük látogass vissza az oldalra később.