Válaszd a Lidl-t

Állásajánlatok

Város vagy irányítószám nem található

  Aktuális állásajánlatok » Minden állásajánlat Állások

12) Detail page stage 1812

Lidl.
A mi munkánk.
A mi sikerünk.

A Lidl munkatársai

Nemzetközi duális képzés középiskolásoknak

A Lidl duális képzésének lényege, hogy a felsőoktatási képzéssel párhuzamosan a hallgatók tanulmányaikhoz kapcsolódó szakmai tapasztalatokat is gyűjtenek. Így már az első szemesztertől lehetőségük nyílik arra, hogy belekóstoljanak a kereskedelem izgalmas világába.

A Lidl duális képzése egy több éve sikeresen működő nemzetközi program, amelybe valamennyi európai Lidl országból keressük a fiatal tehetségeket. Célunk, hogy olyan rátermett fiatalokat támogassunk, akik a diplomájuk megszerzését követőn, területi értékesítési vezetőként (Verkaufsleiter/in) erősíthetik majd a Lidl magyarországi csapatát.

Amit elvárunk

  • Magas szintű német nyelvtudást (közel felsőfokú szint)
  • Érettségi vagy középiskolai tanulmányai utolsó évét végző jelentkező
  • Nagyfokú rugalmasság és rátermettséget
  • Kifejezett érdeklődést a kereskedelem iránt

Juttatások

  • 1. évben
    1.400 €
  • 2. évben
    1.600 €
  • 3. évben
    1.800 €

Feladatok

  • Felsőfokú tanulmányok elvégzése a heilbronni főiskolán
  • Gyakorlatszerzés több németországi áruházban

Amit kínálunk

  • 3 éves felsőoktatási alapképzést a heilbronni főiskolán (Bsc)
  • Folyamatos mentorálást a program ideje alatt
  • Nemzetközi karrier lehetőséget
  • Havi bruttó fizetést

Munkavégzés helye

Németország, Baden-Württemberg

Részletek

Jelentkezési határidő 2018. január 31.

Alapozd meg jövődet a Lidl-el!