Válaszd a Lidl-t
  • 2019.06.05
  • HR
  • Központi Irodaház Budapest

Személyzetfejlesztési asszisztens

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 5000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladatok

Feladatok
  • szervezetfejlesztéssel kapcsolatos projekttámogatási feladatok ellátása (Talent management, Vezetőfejlesztés programok, Fejlesztési napok stb.)
  • képzésszervezés, tréningek előkészítése, kapcsolattartás külső partnerekkel és a társosztályokkal
  • Development Center szervezésében való részvétel, háttértámogatás nyújtása
  • általános adminisztratív feladatok: a személyzetfejlesztési osztály működéséhez tartozó riportok, kimutatások, táblázatok készítése
  • E-learning rendszer kezelése, oktatási tartalmak feltöltése

Profil

Profil
  • felsőfokú végzettség (pszichológia, HR vagy szervezetfejlesztési szakirány előnyt jelent)
  • minimum 1 éves multinacionális vállalatnál szerzett asszisztensi vagy szervezetfejlesztési tapasztalat
  • magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (angol nyelvtudás előny)
  • proaktív személyiség
  • analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs, problémamegoldó- és szervezői készségek
  • ügyfélorientált szemlélet, elhivatottság
  • magabiztos MS Office (PowerPoint, Word, Excel) ismeret
  • B kategóriás jogosítvány megléte előnyt jelent

Amit kínálunk

  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

Érdekesnek találtad?

Várjuk pályázatodat!