Válaszd a Lidl-t
  • 2019.01.11
  • HR
  • Központi Irodaház Budapest

Recruiter munkatárs

Lépést tartunk a jövőddel!

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 4000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

Csatlakozz hozzánk most!

Feladatok

Feladatok
  • a teljes kiválasztási folyamat koordinálása (szellemi toborzás)
  • hirdetések kezelése, előszűrés, egyeztetés a pályázókkal, szakmai vezetőkkel, interjúk szervezése, lebonyolítása
  • havi riportok, költségkimutatások, statisztikák készítése
  • részvétel országos és nemzetközi projektekben
  • kapcsolattartás partnercégekkel, ügynökségekkel, diákszövetkezetekkel, munkaerőkölcsönző cégekkel
  • rendezvények, állásbörzék koordinálása
  • országos stratégiai folyamatok javításában való részvétel
  • középiskolai duális képzés koordinálása
  • Assessment Center szervezése és moderálása
  • a kiválasztási folyamat adminisztrációja

Profil

Profil
  • felsőfokú végzettség gazdasági vagy HR területen
  • legalább 2-3 év releváns tapasztalat
  • jó német nyelvtudás
  • precizitás, megbízhatóság
  • globális látásmód, gyors tanulási képesség
  • megfelelő priorizálás, jó szervezési készség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • proaktív hozzáállás
  • MS Office felhasználói ismerete
  • jogosítvány

Előnyt jelent:

  • tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • SAP recruitment rendszer ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

Érdekesnek találtad?

Várjuk pályázatodat!