Válaszd a Lidl-t
  • 2019.05.08
  • Beszerzés
  • Központi Irodaház Budapest

Junior Beszerző

Lépést tartunk a jövőddel!

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 4000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

Csatlakozz hozzánk most!

Feladatok

Feladatok
  • a piaci trendek vizsgálata
  • beszerzői munka megismerése, senior beszerzők támogatása új márkák, termékek piaci bevezetésének koordinálásában
  • kereskedelmi feltételek tárgyalása
  • nemzetközi beszerzések kivitelezésének támogatása, beszámolók és áruszerződések fel- és kidolgozása
  • tárgyalási dokumentumok előkészítése
  • beszállítói szerződések megkötése
  • választékelemzés és árucsoportok összevetésének előkészítése
  • adatok ellenőrzése, változások kezelése az árugazdálkodási rendszerben
  • együttműködés, egyeztetés a társosztályokkal (főként az árugazdálkodási osztállyal, logisztikai központokkal)
  • értékesítési eredmények, mutatószámok figyelemmel kísérése
  • elemzések, kimutatások, prezentációk készítése
  • termékkóstolások előkészítése
  • aktív kapcsolattartás a német anyavállalattal

Profil

Profil
  • felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki vagy agrár szakirány előnyt jelent)
  • 1-2 év tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • felsőfokú német nyelvismeret (jó angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • magabiztos és gördülékeny kommunikáció, jó kapcsolatteremtési készség
  • analitikus, megoldásorientált gondolkodásmód
  • jó időmenedzsment, magas teherbírás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • fiatalos csapatban való munka
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • munkalehetőség a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő, dinamikusan fejlődő legnagyobb hazai diszkont-áruházláncnál
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

Érdekesnek találtad?

Várjuk pályázatodat!