Válaszd a Lidl-t
  • 2019.01.11
  • Jog
  • Központi Irodaház Budapest

Jogi vezető-helyettes

Lépést tartunk a jövőddel!

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 4000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

Csatlakozz hozzánk most!

Feladatok

Feladatok
  • a Lidl ingatlanjogi projektjeinek kezelése
  • részvétel az ingatlanokkal kapcsolatos tárgyalásokon, dokumentumok előkészítése, tanácsadás
  • egyéb szerződések készítése, véleményezése
  • kártérítési megkeresések kezelése, koordinálása
  • projektek koordinálása önállóan
  • jogszabályok értelmezése

Profil

Profil
  • jogi szakvizsga
  • ingatlanjogban szerzett tapasztalat
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • minimum 4-5 éves vállalati vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német és angol nyelvtudás (jogi szaknyelv ismerete előny)
  • személygépjármű vezetői gyakorlat

Amit kínálunk

  • fiatalos csapatban való munka
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • munkalehetőség a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő, dinamikusan fejlődő legnagyobb hazai diszkont-áruházláncnál
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés
  • céges autó
  • Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

Érdekesnek találtad?

Várjuk pályázatodat!