Válaszd a Lidl-t
  • 2019.06.17
  • IT
  • Központi Irodaház Budapest

IT infrastruktúra szakértő

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 5000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk

Feladatok

Feladatok
  • informatikai rendszerek (szerverek, hálózati eszközök stb.) telepítése, üzemeltetése, felügyelete
  • második szintű hiba elhárítás
  • informatikai projektekben való részvétel
  • kapcsolattartás a nemzetközi IT-s szakértőkkel
  • bolti- és egyéb informatikai rendszerek tesztelése

Profil

Profil
  • sikeresen lezárt felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • minimum 3-5 éves vállalati informatikai tapasztalat
  • folyékony angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • személygépjármű vezetői gyakorlat
  • előnyt jelent az Oracle, VMWare, Linux vagy Cisco tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

Érdekesnek találtad?

Várjuk pályázatodat!