Válaszd a Lidl-t
  • 2019.05.10
  • Gazdasági
  • Központi Irodaház Budapest

Controller

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 5000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladatok

Feladatok
  • fő terület: tárgyi eszköz és költség kontrolling
  • Controlling vezető munkájának aktív támogatása
  • rendszeres és eseti riportok előállítása a menedzsment és az anyavállalat számára
  • aktív részvétel az éves tervezésben és előrejelzések készítésében a felelősségi körébe tartozó területen (beruházások, értékcsökkenés, költségek)
  • havi és éves zárási feladatok határidőre történő elkészítése, a szükséges adatok rendelkezésre állásának és megfelelőségének biztosítása
  • a felelősségi körébe mutatószámok, költségek, projektek alakulásának havi szintű ellenőrzése
  • terv / tény elemzések készítése, eltérések magyarázata
  • elhatárolások elkészítése, könyveltetése
  • folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel, társosztályokkal, anyavállalattal
  • a folyamatok adminisztrációja, fejlesztése

Profil

Profil
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • kontrolling vagy riporting területén szerzett legalább 3-4 éves tapasztalat
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek, Microsoft Office programok (kiváltképp: Excel) készségszintű használata
  • aktív német nyelvtudás / passzív német nyelvtudás mellett az angol nyelv magas szintű ismerete
  • precizitás, lelkiismeretes munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • önállóság, határozottság, csapatmunka
  • előnyt jelent a könyvelési tapasztalat, ERP ismeret, nemzetközi számviteli standardok ismerete

Amit kínálunk

  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

Érdekesnek találtad?

Várjuk pályázatodat!