Válaszd a Lidl-t

Állásajánlatok

Város vagy irányítószám nem található

  Aktuális állásajánlatok » Minden állásajánlat Állások

12) Detail page stage 2078

"Itt a siker
csak rajtad
múlik."

Márton, Trainee program

Trainee Program

Új kihívásokra vágysz? Befejezted tanulmányaidat, de még szívesen fejlesztenéd magad úgy, hogy közben pénzt is keresel? Netán van már egy kis munkatapasztalatod, de más irányba szeretnél elindulni? Ha érdekel a kereskedelem, és szeretnél cégünknél karriert építeni, jelentkezz a 18 hónapos trainee programunkba!

Amit elvárunk

  • sikeresen lezárt főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal rendelkezel (lehetőség szerint gazdasági vagy kereskedelmi szakirányon)
  • frissdiplomás vagy, vagy maximum 1 éves munkatapasztalattal bírsz
  • kiemelt szakmai érdeklődést mutatsz a kereskedelem iránt
  • előnyt jelent, ha a tanulmányi éveid alatt szert tettél az adott területen szakmai gyakorlatra
  • aktív felsőfokú német nyelvtudással rendelkezel (az angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • ambiciózus, karrierorientált és terhelhető vagy
  • határozott vagy és kiválóan kommunikálsz
  • szereted a kihívásokat
  • szeretsz vezetni és irányítani
  • országos mobilitást vállalsz
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Feladatok

  • 18 hónapos trainee programunk keretében a résztvevőknek lehetőségük nyílik az értékesítés munkafolyamatainak alapos megismerése után a beszerzéssel vagy gazdasági tevékenységgel foglalkozó osztályok munkájában is részt venni, a program végére pedig szakmailag felkészült vezetőként vehetik át jövőbeli feladataikat az érdeklődési körüknek és profiljuknak megfelelően a következő területen:
  • Értékesítés

Amit kínálunk

  • fiatalos csapatban való munkát
  • munkalehetőséget egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezetben
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatását
  • étkezési jegyet és Erzsébet-utalványt (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomagot